technotron-metal.pl

+48 668 233 522

Rozwiązania dla

PRZEMYSŁU

Przemysł

Siatki cięto-ciągnione

Siatka cięto-ciągniona  jest  produktem stosowanym w nowoczesnej architekturze i budownictwie. Dzięki dużej ilości wzorów oczek oraz surowców, może być użyta wewnątrz jak i na zewnątrz. Najczęściej siatkę cięto-ciągnioną spotykamy w takich elementach jak: fasady, elewacje, sufity podwieszane, wypełnienia balustrad, ekrany akustyczne, ogrodzenia, itp. Produkty wykonywane z siatek cięto-ciągnionych charakteryzują się niepowtarzalną estetyką, a dzięki swoim właściwościom  wykorzystywane są praktycznie w każdej gałęzi przemysłu np. przy produkcji  filtrów, kratek wentylacyjnych, pomostów, stopni schodowych, kontenerów, osłon i wielu innych. Siatki cięto-ciągnione w szczególności znajdują powszechne zastosowanie w inżynierii, rolnictwie, transporcie, przemyśle spożywczym, itd. Wszystkie siatki Technotron-Metal produkowane są zgodnie z normą DIN 791.

więcej tutaj

Blacha perforowana jest uniwersalnym produktem mającym bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie i przemyśle. Duża gama wzorów, wielkości arkuszy, surowców i grubości sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających zastosowań i projektów. Oferujemy każdy rodzaj perforowanych materiałów - od pospolitych, produkowanych na prasach, po najbardziej skomplikowane, wycinane laserowo lub wodą. W stałej ofercie, w naszych magazynach w Polsce i Czechach, posiadamy bardzo dużo blach perforowanych, gotowych do natychmiastowej wysyłki do Klienta. Blachy perforowane najczęściej stosowane są przy produkcji osłon, wyposażenia sklepów, suszarni, przesiewaczy, filtrów, elementów maszyn i urządzeń oraz w architekturze jako fasady, elewacje, balustrady, sufity, itp.

więcej tutaj

Blachy perforowane

Kraty pomostowe zgrzewane, prasowane oraz z siatek cięto-ciągnionych to nowoczesne elementy stosowane w budownictwie i przemyśle. Mają szerokie zastosowanie przy tworzeniu pomostów, schodów, ciągów technicznych, najazdów i podłóg. Coraz częściej kraty pomostowe spotykamy jako elementy architektoniczne, takie jak sufity, balustrady, czy elewacje. Kraty zgrzewane wykonywane są ze stali konstrukcyjnej i następnie są cynkowane ogniowo. Kraty prasowane wykonywane są w dwóch wersjach. W pierwszej z nich surowcem jest stal zwykła, która jest ostatecznie cynkowana. Drugą wersją jest produkcja ze stali nierdzewnej. Kraty prasowane (wciskane) nierdzewne są nieodzownym elementem wyposażenia oczyszczalni ścieków, zakładów chemicznych, farmaceutycznych, mleczarni oraz przemysłu morskiego. Kraty i stopnie schodowe z siatki cięto-ciągnionej, dzięki właściwościom samych siatek, dają ogromne możliwości kreowania pomostów w najszerszej gamie surowców. Z siatek cięto-ciągnionych możemy uzyskać nie tylko kraty pomostowe ze stali węglowej, ocynkowanej czy nierdzewnej, ale także z aluminium, czy stali kwasoodpornej. Typowe zastosowania krat pomostowych to podesty robocze, pomosty techniczne i komunikacyjne, stopnie schodowe, podjazdy, osłony, wycieraczki wejściowe, półki regałów magazynowych, itp.

więcej tutaj

Kraty pomostowe i ogrodzenia

Industrie - referenzen

mehr informationen hier

Szybka dostawa

Tani transport

Szyte na miarę

Technotron Metal Polska Sp. z o.o.

ul. Szczęśliwa 46
80-176 Gdańsk

Siedziba
ul. Bobrecka 27
43-400 Cieszyn

NIP 5482689102

Pracujemy od poniedziałku do piątku.
07:30 - 15:30

e-mail: info@perforowane-blachy.pl

+48 668 233 522 +420 601 365 730
O nasArchitekturaPrzemysłRealizacjeSerwise-SklepKontaktRODO (GDPR)

Zapytania

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.