Rozwiązania dla
PRZEMYSŁU

Siatki cięto-ciągnione

Siatka cięto-ciągniona  jest  produktem stosowanym w nowoczesnej architekturze i budownictwie. Dzięki dużej ilości wzorów oczek oraz surowców, może być użyta wewnątrz jak i na zewnątrz. Najczęściej siatkę cięto-ciągnioną spotykamy w takich elementach jak: fasady, elewacje, sufity podwieszane, wypełnienia balustrad, ekrany akustyczne, ogrodzenia, itp. Produkty wykonywane z siatek cięto-ciągnionych charakteryzują się niepowtarzalną estetyką, a dzięki swoim właściwościom  wykorzystywane są praktycznie w każdej gałęzi przemysłu np. przy produkcji  filtrów, kratek wentylacyjnych, pomostów, stopni schodowych, kontenerów, osłon i wielu innych. Siatki cięto-ciągnione w szczególności znajdują powszechne zastosowanie w inżynierii, rolnictwie, transporcie, przemyśle spożywczym, itd. Wszystkie siatki Technotron-Metal produkowane są zgodnie z normą DIN 791.

Więcej informacji

Blachy perforowane

Blacha perforowana jest uniwersalnym produktem mającym bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie i przemyśle. Duża gama wzorów, wielkości arkuszy, surowców i grubości sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających zastosowań i projektów. Oferujemy każdy rodzaj perforowanych materiałów – od pospolitych, produkowanych na prasach, po najbardziej skomplikowane, wycinane laserowo lub wodą. W stałej ofercie, w naszych magazynach w Polsce i Czechach, posiadamy bardzo dużo blach perforowanych, gotowych do natychmiastowej wysyłki do Klienta. Blachy perforowane najczęściej stosowane są przy produkcji osłon, wyposażenia sklepów, suszarni, przesiewaczy, filtrów, elementów maszyn i urządzeń oraz w architekturze jako fasady, elewacje, balustrady, sufity, itp.

Więcej informacji

Kraty pomostowe i ogrodzenia

Kraty pomostowe zgrzewane, prasowane oraz z siatek cięto-ciągnionych to nowoczesne elementy stosowane w budownictwie i przemyśle. Mają szerokie zastosowanie przy tworzeniu pomostów, schodów, ciągów technicznych, najazdów i podłóg. Coraz częściej kraty pomostowe spotykamy jako elementy architektoniczne, takie jak sufity, balustrady, czy elewacje. Kraty zgrzewane wykonywane są ze stali konstrukcyjnej i następnie są cynkowane ogniowo. Kraty prasowane wykonywane są w dwóch wersjach. W pierwszej z nich surowcem jest stal zwykła, która jest ostatecznie cynkowana. Drugą wersją jest produkcja ze stali nierdzewnej. Kraty prasowane (wciskane) nierdzewne są nieodzownym elementem wyposażenia oczyszczalni ścieków, zakładów chemicznych, farmaceutycznych, mleczarni oraz przemysłu morskiego. Kraty i stopnie schodowe z siatki cięto-ciągnionej, dzięki właściwościom samych siatek, dają ogromne możliwości kreowania pomostów w najszerszej gamie surowców. Z siatek cięto-ciągnionych możemy uzyskać nie tylko kraty pomostowe ze stali węglowej, ocynkowanej czy nierdzewnej, ale także z aluminium, czy stali kwasoodpornej. Typowe zastosowania krat pomostowych to podesty robocze, pomosty techniczne i komunikacyjne, stopnie schodowe, podjazdy, osłony, wycieraczki wejściowe, półki regałów magazynowych, itp.

Więcej informacji

Ogrodzenia

Technotron-Metal, str. oferuje unikalne aluminiowe ogrodzenia z rozszerzonym metalem i perforowanymi panelami, które stały się prawdziwym hitem w ostatnich latach. Możesz również zamówić oddzielne wypełnienia, a następnie zainstalować je w istniejących metalowych lub betonowych słupach na swojej posesji. ZAWSZE realizuj nasze dostawy ZAWSZE na podstawie zatwierdzonej dokumentacji rysunkowej, aby uniknąć ewentualnych reklamacji z powodu nieprawidłowo wprowadzonych parametrów wymiarowych. Dostarczycie nam szkic (tylko szkic ręczny z głównymi wymiarami), stworzymy dokumentację produkcyjną i odeślemy ją do waszej zgody wraz z formularzem zamówienia. Jeśli ogrodzenie jest dostarczane bez obróbki powierzchniowej, konieczne jest uwzględnienie nacisku na narzędzia produkcyjne i zmianę powierzchni z powodu naturalnego starzenia.

Więcej informacji

Sita i siatka

Siatki i siatki zgrzewane nadają się do produkcji osłon, koszy, siatek do drutu, siatek do produktów betonowych, szablonów do ogrzewania podłogowego, podłóg przemysłowych, pergoli, ogrodzeń, elementów magazynowych, palet magazynowych, barier ochronnych, maszyn ogrodzeniowych, szerokiego zastosowania w rolnictwie . Produkcja na zamówienie.

Więcej informacji

Arkusze

Przechowujemy arkusze w magazynie z aluminium, stali, cortenu, cynku, stali nierdzewnej. Gładkie, kolorowe wykończenie antypoślizgowe.

Więcej informacji
Produkcja Tahokov-Technotron   •   Referencje – Katalogi   •   Ogrodzenia Technotron   •   Polityka prywatności   •   Ogólne warunki handlowe
© 2024 TECHNOTRON - METAL s.r.o. Webdesign: tirata.cz